Köprülü Villa

villa iç mimar tasarım
YAPIM YERİ: BODRUM - MUĞLA
TASARIM VE 
UYGULAMA: NİDA İÇ MİMARLIK  

Köprülü Villa iç mimar tasarım detayları;

300m2 Villa iç mimar tasarım, projelendirme ve uygulama.

Bodrum’da yer alan villanın iç tasarımı iç mimar Nida Cansız tarafından tamamlandı. 3 yatak odası, 1 çalışma odası, salon, yemek bölümü ve açık mutfaklı villa, Bodrum ‘un geleneksel mimarisinin çağdaş değerlerle harmanlanmış, modernize edilmiş bir halini yansıtıyor. Bahçesinde kendine ait yüzme havuzu ve otoparkı bulunan, doğayla iç içe bir yaşam alanı sunan villanın iç tasarımı da yine yapının tarzına uygun, bütünlüğü bozmayacak şekilde doğal malzemeler ile modern tarzda tasarlanmıştır.

Villa tasarımları iç mimari tasarım, proje ve uygulama; Tüm iç mekanlarınız için çözüm önerileri, tasarım, projelendirme ve uygulama desteği. İç mimar Nida Cansız özel koleksiyonu mobilyalar satın almak için Dusestastore.com

Daha fazla fotoğraf incelemek için ;

⇓ Sayfanın en altında bulunan galeriye göz atın ⇓

Farklı Ürün ve İç Mekan Tasarımlarını İncelemek İçin;

⇐ PROJELERE DÖN

 İç mimari dekorasyon hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz İç Mimar NİDA CANSIZ tarafından kaleme alınmış makalelerimizi incelemek için BLOG sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.  İç mimari tasarım, ürün tasarımı ve uygulama desteği için iletişim bölümünde bulunan kanallardan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Instagram sayfamızı takip ederek tüm güncel projelerimizden, yeni tasarımlarımızdan, iç mimarlık ve dekorasyon konularında hazırladığımız makale ve haberlerden anında haberdar olabilirsiniz. 

İç mimar Nida Cansız tarafından İstanbul ‘da kurulmuş olan,  iç mimari tasarımları ve ürün tasarımları ile başarılı bir yükseliş sergileyen bir tasarım stüdyosuyuz. Nida İç Mimarlık çatısı altında 10 yılı aşkın deneyimimiz ve profesyonel hizmet anlayışımızla hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. 

Top