Nida İç Mimarlık

Nida ALP CANSIZ
İçMimar Nida ALP CANSIZ 1982’de İstanbul’da doğdu. Resim yapma yeteneği ve sanata olan aşkı sebebiyle eğitim tercihlerini bu yönde yaptı. Lise eğitimini sanat (resim) dalında tamamlamasının ardından İçMimar olmaya karar verdi ve bu alanda araştırmalar yaparak Beykent Üniversitesi Mimarlık Mühendislik Fakültesi İç Mimarlık Bölümü’nü tercih etmesinin ardından çok sevdiği bu mesleğin eğitimini Yüksek Onur Öğrencisi ünvanı ile tamamladı. Mezuniyetin ardından Bodrum’da bulunan Zeus Tasarım ile 2009-2010 yılları arasında ortak çalışmalarda bulundu. 2010 yılı sonunda İstanbul’da Nida İçMimarlığı kurdu.
Nida ALP CANSIZ kendi kurmuş olduğu, her geçen gün hızla gelişmeye devam eden Nida İçMimarlık çatısı altında cafe, restoran, ofis, otel ve konut projelerinde tasarım, projelendirme, uygulama ve danışmanlık hizmetleri vermeye devam etmekte aynı zamanda kendi yaptığı ürün tasarımları ile projelerini desteklemektedir.

Gökhan CANSIZ
Gökhan CANSIZ 1983’de İstanbul’da doğdu. Lise eğitimini tamamlamasının ardından Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünü bitirdi daha sonra İşletme Bölümü’nü tercih ederek lisans eğitimini tamamladı. Mezuniyetinin ardından çeşitli markaların pazarlama ve satış departmanlarında çalıştı. Gökhan CANSIZ 2011 yılından bu yana Nida İç Mimarlık çatısı altında satış, pazarlama ve proje yönetimi konularında çalışmalarını sürdürmektedir.

Top