Motogarage Cafe ve Mağaza

cafe iç mimar tasarım
YAPIM YERİ: İSTANBUL
TASARIM VE 
UYGULAMA: NİDA İÇ MİMARLIK 

Motogarage cafe ve mağaza iç mimari tasarım detayları;

250m2 Motosiklet Mağazası, Motor Servisi ve Motorcu Cafe iç mimar tasarım, projelendirme ve uygulama. Bu konsept proje motosiklet aksesuarları ve aynı zamanda motosiklet satan bir mağazayı ‘Nasıl daha işlevsel ve vakit geçirilir hale getirebiliriz?’ fikrinden yola çıkarak tasarlandı.

Nida İç Mimarlık tarafından tasarlanan ve uygulanan MotoGarage Cafe mağaza – cafe – servis üçlüsünü bir araya getiren özel bir mekan. Tüm Avrupa’da ve Amerika’da yaygın olarak karşımıza çıkan ‘motorcu cafeleri’ yalnızca karın doyurup keyif yapılan bir mekan değil aynı zamanda motosiklet dünyası içinde ayrı bir kültür olma özelliği taşıyor.

İstanbul ’da yer alan toplam 250 m2 açık ve kapalı alana sahip Motogarage Mağaza Cafe tasarlanırken tüm detaylar düşünülüp, kullanıcı ihtiyaçları ve fonksiyonellik ön planda tutuldu, aynı zamanda görsel anlamda bir bütünlük sağlanmış oldu. Mağaza bölümü içerisinde bir bar ve tüm mekanı yarıp servis bölümüne giden bir motosiklet yolu da var. Girişte bulunan cafe alanı ve mağaza alanı geçilerek servis bölümüne ulaşılabiliyor. Mekanda samimi ve sıcak bir ortam oluşturulmak istenildiğinden ağırlıklı olarak doğal malzemeler ve sıcak tonlar tercih edildi. Ahşap, metal ve doğaltaş bu mekanda farklı renk ve dokularda tekrarlanarak bir bütünlük sağlanmış oldu.

Cafe tasarımları iç mimari tasarım, proje ve uygulama; Tüm iç mekanlarınız için çözüm önerileri, tasarım, projelendirme ve uygulama desteği. İç mimar Nida Cansız özel koleksiyonu mobilyalar satın almak için Dusestastore.com

Daha fazla fotoğraf incelemek için ;

⇓ Sayfanın en altında bulunan galeriye göz atın ⇓

Farklı Ürün ve İç Mekan Tasarımlarını İncelemek İçin;

 

⇐ PROJELERE DÖN

 

 İç mimari dekorasyon hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz İç Mimar NİDA CANSIZ tarafından kaleme alınmış makalelerimizi incelemek için BLOG sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.  İç mimari tasarım, ürün tasarımı ve uygulama desteği için iletişim bölümünde bulunan kanallardan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Instagram sayfamızı takip ederek tüm güncel projelerimizden, yeni tasarımlarımızdan, iç mimarlık ve dekorasyon konularında hazırladığımız makale ve haberlerden anında haberdar olabilirsiniz. 

İç mimar Nida Cansız tarafından İstanbul ‘da kurulmuş olan,  iç mimari tasarımları ve ürün tasarımları ile başarılı bir yükseliş sergileyen bir tasarım stüdyosuyuz. Nida İç Mimarlık çatısı altında 10 yılı aşkın deneyimimiz ve profesyonel hizmet anlayışımızla hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. 

Top