Bakırköy Aydoğan Evi

istanbul iç mimar
YAPIM YERİ: İSTANBUL
TASARIM VE 
UYGULAMA: NİDA İÇ MİMARLIK 

Bakırköy Aydoğan Evi İstanbul iç mimar tasarım detayları;


Bakırköy Aydoğan Evi 210m2 iç mimari tasarım, projelendirme ve uygulama. İstanbul Bakırköy ‘de yeni inşaa edilmiş bir binanın çatı dubleksi. İçi tamamen yenilenmiş fakat yanlış projelendirildiği için çok kullanışsız bir hale gelmiş. İstanbul ‘da bulunan konut iç mimar Nida Cansız tarafından yeniden projelendirildi ve yanlış konumlandırılmış merdiven yeri değiştirilerek, 4 oda, 1 salon, açık mutfak ve 4 banyosu olan ev 4 oda, 1 salon, 1 mutfak, 2 banyo+1 wc, 1 loca alanı ve bir de kış bahçesi olacak şekilde yeniden tasarlandı. Salon yatak odasına, salon balkonu giyinme odasına, mutfak ebeveyn banyosuna, merdiven altı ortak banyoya dönüştü. Tüm mobilyalar, döşemeler, perdeler ve aydınlatma elemanları özel olarak tasarlandı ve imal edildi.

Konut tasarımları iç mimari tasarım, proje ve uygulama; Tüm iç mekanlarınız için çözüm önerileri, tasarım, projelendirme ve uygulama desteği. İç mimar Nida Cansız özel koleksiyonu mobilyalar satın almak için Dusestastore.com

Daha fazla fotoğraf incelemek için ;

⇓ Sayfanın en altında bulunan galeriye göz atın ⇓

Farklı Ürün ve İç Mekan Tasarımlarını İncelemek İçin;

⇐ PROJELERE DÖN

 İç mimari dekorasyon hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz İç Mimar NİDA CANSIZ tarafından kaleme alınmış makalelerimizi incelemek için BLOG sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.  İç mimari tasarım, ürün tasarımı ve uygulama desteği için iletişim bölümünde bulunan kanallardan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Instagram sayfamızı takip ederek tüm güncel projelerimizden, yeni tasarımlarımızdan, iç mimarlık ve dekorasyon konularında hazırladığımız makale ve haberlerden anında haberdar olabilirsiniz. 

İç mimar Nida Cansız tarafından İstanbul ‘da kurulmuş olan,  iç mimari tasarımları ve ürün tasarımları ile başarılı bir yükseliş sergileyen bir tasarım stüdyosuyuz. Nida İç Mimarlık çatısı altında 10 yılı aşkın deneyimimiz ve profesyonel hizmet anlayışımızla hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. 

Top