Cafe The Shaula

cafe tasarım
YAPIM YERİ: İSTANBUL
TASARIM: NİDA İÇ MİMARLIK  

Cafe tasarım The Shaula iç mimari detaylar;

2500m2 Açık ve Kapalı Alan Cafe Tasarımı, Projelendirme ve Uygulama. Doğayla iç içe, deniz manzaralı ve yüzme havuzlu bir cafe restaurant tasarım projesi. Gündüzleri yüzme havuzu ve cafe, akşamları canlı müzik ve yemek programı olan bir iç mekan tasarımı. Bulunduğu konum ile bütünleşmesini sağlayan ahşap, metal ve deri malzemelerin mükemmel uyumu ile ortaya çıkan cafe tasarım projesi The Shaula.

Cafe iç mimari tasarım, proje ve uygulama; Tüm iç mekanlarınız için çözüm önerileri, tasarım, projelendirme ve uygulama desteği. İç mimar Nida Cansız özel koleksiyonu mobilyalar satın almak için Dusestastore.com

Daha fazla fotoğraf incelemek için ;

⇓ Sayfanın en altında bulunan galeriye göz atın ⇓

Farklı Ürün ve İç Mekan Tasarımlarını İncelemek İçin;

 

⇐ PROJELERE DÖN

 

 İç mimari dekorasyon hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz İç Mimar NİDA CANSIZ tarafından kaleme alınmış makalelerimizi incelemek için BLOG sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.  İç mimari tasarım, ürün tasarımı ve uygulama desteği için iletişim bölümünde bulunan kanallardan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Instagram sayfamızı takip ederek tüm güncel projelerimizden, yeni tasarımlarımızdan, iç mimarlık ve dekorasyon konularında hazırladığımız makale ve haberlerden anında haberdar olabilirsiniz. 

İç mimar Nida Cansız tarafından İstanbul ‘da kurulmuş olan,  iç mimari tasarımları ve ürün tasarımları ile başarılı bir yükseliş sergileyen bir tasarım stüdyosuyuz. Nida İç Mimarlık çatısı altında 10 yılı aşkın deneyimimiz ve profesyonel hizmet anlayışımızla hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. 

Top