Mağaza Cafe İç Mimari Tasarım | Nida İçmimarlık | İç Mimar İstanbul
Weiss Architecture Studio

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae lorem.

Motogarage Cafe ve Mağaza

Motogarage cafe ve mağaza iç mimari tasarım detayları;

250m2 Motosiklet Mağazası, Motor Servisi ve Motorcu Cafe iç mimar tasarım, projelendirme ve uygulama. Bu konsept proje motosiklet aksesuarları ve aynı zamanda motosiklet satan bir mağazayı ‘Nasıl daha işlevsel ve vakit geçirilir hale getirebiliriz?’ fikrinden yola çıkarak tasarlandı.

Nida İç Mimarlık tarafından tasarlanan ve uygulanan MotoGarage Cafe mağaza – cafe – servis üçlüsünü bir araya getiren özel bir mekan. Tüm Avrupa’da ve Amerika’da yaygın olarak karşımıza çıkan ‘motorcu cafeleri’ yalnızca karın doyurup keyif yapılan bir mekan değil aynı zamanda motosiklet dünyası içinde ayrı bir kültür olma özelliği taşıyor.

İstanbul ’da yer alan toplam 250 m2 açık ve kapalı alana sahip Motogarage Mağaza Cafe tasarlanırken tüm detaylar düşünüldü. Kullanıcı ihtiyaçları ve fonksiyonellik ön planda tutuldu. Aynı zamanda görsel anlamda bir bütünlük sağlanmış oldu. Mağaza bölümü içerisinde bir bar ve tüm mekanı yarıp servis bölümüne giden bir motosiklet yolu var. Girişte bulunan cafe alanı ve mağaza alanı geçilerek servis bölümüne ulaşılabiliyor. Mekanda samimi ve sıcak bir ortam oluşturulmak istenildiğinden ağırlıklı olarak doğal malzemeler ve sıcak tonlar tercih edildi. Ahşap, metal ve doğaltaş bu mekanda farklı renk ve dokularda tekrarlanarak bir bütünlük sağlanmış oldu.

Cafe tasarımları iç mimari tasarım, proje ve uygulama;

Tüm iç mekanlarınız için çözüm önerileri, tasarım, projelendirme ve uygulama desteği. İç mimar Nida Cansız özel koleksiyonu mobilyalar satın almak için hemen Alışverişe Başla.

YAPIM YERİ:

İSTANBUL

TASARIM VE UYGULAMA:

NİDA İÇ MİMARLIK

Tags: