Mutfak Tasarımları

mutfak tasarımları projelendirme mobilya imalat ve uygulama nida iç mimarlık
YAPIM YERİ: İSTANBUL
TASARIM VE 
UYGULAMA: NİDA İÇ MİMARLIK 

Mutfak Tasarımları iç mimari tasarım detayları;

Mutfak tasarımları göz önünde bulundurulması gereken detayların tümü bir arada çözüldüğünde başarılı olabilir. Lavabo ve tezgah alanı – buzdolabı – ocak üçgeninin doğru konumlandırılması ve mesafelerin doğru hesaplanması gerekir. Yürüme yolları, geçiş boşlukları, makine kapak mesafeleri gibi bir çok detayı sizin için özenle çözüyoruz ve size sadece mutfağınızın keyfini sürmek kalıyor. 

Mutfak tasarımları iç mimari tasarım, proje ve uygulama; Mutfak dolapları için çözüm önerileri, tasarım, projelendirme ve uygulama desteği. İç mimar Nida Cansız özel koleksiyonu mobilyalar satın almak için Dusestastore.com

Daha fazla fotoğraf incelemek için ;

⇓ Sayfanın en altında bulunan galeriye göz atın ⇓

Farklı Ürün ve İç Mekan Tasarımlarını İncelemek İçin;

 

⇐ PROJELERE DÖN

 

 İç mimari dekorasyon hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz İç Mimar NİDA CANSIZ tarafından kaleme alınmış makalelerimizi incelemek için BLOG sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.  İç mimari tasarım, ürün tasarımı ve uygulama desteği için iletişim bölümünde bulunan kanallardan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Instagram sayfamızı takip ederek tüm güncel projelerimizden, yeni tasarımlarımızdan, iç mimarlık ve dekorasyon konularında hazırladığımız makale ve haberlerden anında haberdar olabilirsiniz. 

İç mimar Nida Cansız tarafından İstanbul ‘da kurulmuş olan,  iç mimari tasarımları ve ürün tasarımları ile başarılı bir yükseliş sergileyen bir tasarım stüdyosuyuz. Nida İç Mimarlık çatısı altında 10 yılı aşkın deneyimimiz ve profesyonel hizmet anlayışımızla hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. 

Top