Genç Odası Tasarımları

Genç Odası Tasarımları İstanbul iç mimar tasarım detayları;

Yapım Yeri: İstanbul
Genç Odası tasarımları iç mimari proje ve uygulamalar; Genç odaları ve çocuk odaları için özel tasarımlar, çözüm önerileri, tasarım, projelendirme ve uygulama desteği.

Aşağıda tasarım ve uygulamasını yapmış olduğumuz genç odası örneklerinden bazılarının görsellerini inceleyebilirsiniz.

Gençler odalarında vakit geçirmeyi severler çünkü burası onlar için güvenli ve rahat bir ortamdır. Bu sebeple genç odası tasarımında kullandığımız mobilya ve aksesuarların özellikle renk seçimlerinin fiziksel, psikolojik ve pedagojik etkileri olduğunu göz ardı etmememiz gerekir. Bu etkiler göz önünde bulundurularak tasarlanan bir genç odasının çocuğunuzun psikolojik ve fizyolojik gelişimi üzerinde birçok olumlu etkisi olacaktır. 

 Genç odası dekorasyonu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz İç Mimar NİDA CANSIZ tarafından kaleme alınmış ‘Genç Odası Dekorasyonu İç Mimar Desteği’  makalemizi inceleyebilirsiniz. Diğer konularda yazılmış makalelerimizi incelemek için BLOG sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.  İç mimari tasarım, ürün tasarımı ve uygulama desteği için iletişim bölümünde bulunan kanallardan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Instagram sayfamızı takip ederek tüm güncel projelerimizden, yeni tasarımlarımızdan, iç mimarlık ve dekorasyon konularında hazırladığımız makale ve haberlerden anında haberdar olabilirsiniz. 

İç mimar Nida Cansız tarafından İstanbul ‘da kurulmuş olan,  iç mimari tasarımları ve ürün tasarımları ile başarılı bir yükseliş sergileyen bir tasarım stüdyosuyuz. Nida İç Mimarlık çatısı altında 10 yılı aşkın deneyimimiz ve profesyonel hizmet anlayışımızla hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. 

⇐ PROJELERE DÖN

Top