Beyoğlu Tophane Evi

Nida İç Mimarlık
YAPIM YERİ: 
İSTANBUL - BEYOĞLU
TASARIM VE UYGULAMA: 
NİDA İÇ MİMARLIK  

Beyoğlu Tophane Ev iç mimari detayları;

Beyoğlu Tophane Evi 50m2 iç mimar tasarım, projelendirme ve uygulama. Tophane ‘de oldukça eski bir yapı. Nida İç Mimarlık tarafından tamamen yenilendi, tavanlara ve kısmi olarak duvarlara sıva kazıma işlemi uygulandı. Volta döşeme ve harman tuğlalar ortaya çıkartıldı. Tüm mobilyalar, doğramalar ve kapılar özel olarak tasarlandı ve imal edildi. Beyoğlu Tophane Evi 1 oda, 1 salon, mutfak ve banyodan meydana gelir iken 2 oda, 1 salon, banyo ve açık mutfak olacak şekilde ev iç mimari  projesi yenilendi.

Konut tasarımları iç mimari tasarım, proje ve uygulama; Tüm iç mekanlarınız için çözüm önerileri, tasarım, projelendirme ve uygulama desteği. İç mimar Nida Cansız özel koleksiyonu mobilyalar satın almak için Dusestastore.com

 

Daha fazla fotoğraf incelemek için ;

⇓ Sayfanın en altında bulunan galeriye göz atın ⇓

Farklı Ürün ve İç Mekan Tasarımlarını İncelemek İçin;

⇐ PROJELERE DÖN

 İç mimari dekorasyon hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz İç Mimar NİDA CANSIZ tarafından kaleme alınmış makalelerimizi incelemek için BLOG sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.  İç mimari tasarım, ürün tasarımı ve uygulama desteği için iletişim bölümünde bulunan kanallardan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Instagram sayfamızı takip ederek tüm güncel projelerimizden, yeni tasarımlarımızdan, iç mimarlık ve dekorasyon konularında hazırladığımız makale ve haberlerden anında haberdar olabilirsiniz. 

İç mimar Nida Cansız tarafından İstanbul ‘da kurulmuş olan,  iç mimari tasarımları ve ürün tasarımları ile başarılı bir yükseliş sergileyen bir tasarım stüdyosuyuz. Nida İç Mimarlık çatısı altında 10 yılı aşkın deneyimimiz ve profesyonel hizmet anlayışımızla hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. 

Top