Stonia Butik Otel

butik otel dekorasyon
YAPIM YERİ: BODRUM - MUĞLA
TASARIM VE 
UYGULAMA: NİDA İÇ MİMARLIK  

Stonia butik otel dekorasyon proje detayları;

4.000m2 Butik Otel Dekorasyon Tasarım, Projelendirme ve Uygulama. Bu proje Zeus Tasarım ortaklığında Mimar Suat Türköz ile birlikte yürütülmüştür. İleri sürüş teknikleri uzmanı Ethem Genim ‘e ait arsa üzerine inşa edilmiştir. Akdeniz mimarisine uygun olarak tasarlanmış taş evlerden oluşan butik otelin ana binasında, biri VİP olmak üzere toplam 5 oda tasarlanmıştır. 3.000m2 alana sahip yapay bir gölet ve etrafında her biri 2 odalı 11 adet villa inşa edilmiştir. 450m2 restoran binası, 150m2 sığınak, 150m2 hamam, 400m2 açık havuz ve 50m2 kapalı sıcak havuza sahip butik otel için ayrıca 56m2 ofis binası tasarlanmıştır. Aynı zamanda yenilenebilir enerji sistemi ile ısıtma ve soğutma yer altı kaynaklarından sağlanmakta ve atık sular arıtılarak çevre sulama işlerinde kullanılmaktadır.

Konut tasarımları iç mimari tasarım, proje ve uygulama; Tüm iç mekanlarınız için çözüm önerileri, tasarım, projelendirme ve uygulama desteği. İç mimar Nida Cansız özel koleksiyonu mobilyalar satın almak için Dusestastore.com

Daha fazla fotoğraf incelemek için ;

⇓ Sayfanın en altında bulunan galeriye göz atın ⇓

Farklı Ürün ve İç Mekan Tasarımlarını İncelemek İçin;

 

⇐ PROJELERE DÖN

 

 İç mimari dekorasyon hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz İç Mimar NİDA CANSIZ tarafından kaleme alınmış makalelerimizi incelemek için BLOG sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.  İç mimari tasarım, ürün tasarımı ve uygulama desteği için iletişim bölümünde bulunan kanallardan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Instagram sayfamızı takip ederek tüm güncel projelerimizden, yeni tasarımlarımızdan, iç mimarlık ve dekorasyon konularında hazırladığımız makale ve haberlerden anında haberdar olabilirsiniz. 

İç mimar Nida Cansız tarafından İstanbul ‘da kurulmuş olan,  iç mimari tasarımları ve ürün tasarımları ile başarılı bir yükseliş sergileyen bir tasarım stüdyosuyuz. Nida İç Mimarlık çatısı altında 10 yılı aşkın deneyimimiz ve profesyonel hizmet anlayışımızla hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. 

Top